Hakkımızda

Anasayfa Hakkımızda

Hakkımızda

Beetech Biyoteknoloji fonksiyonel arı ürünleri hakkında araştırma ve geliştirme yapmak için 2021 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Gıda Mühendisliği Bölümü yüksek lisans öğrencisi Fatmanur POYRAZ ve YTÜ Gıda Mühendisliği Bölümü öğretim üyesi Doç.Dr.Enes DERTLİ tarafından TÜBİTAK destekli inovatif arı ekmeği geliştirilmesi projesi ile kurulmuştur.

 

Beetech’in yapmış olduğu çalışmalarda öncelik arı ürünlerinde sürdürülebilirliliği ve verimliliği arttırmaktır. Beetech’in hedefi ise fonksiyonel arı ürünlerini maksimum verim ile en doğal ve en sağlıklı şekilde tüketiciye ulaştırmaktır. Kurucu ortak ve proje danışmanı arı ürünleri hakkında tecrübeli akademisyenlerin de şirkete katmış olduğu yoğun vizyon ve bilgi birikimi sayesinde yoluna hızla büyüyerek devam eden Beetech Biyoteknoloji, sektörde fonksiyonel arı ürünleri denilince akla ilk gelen isim olmak yolunda hızlı ve emin adımlarla ilerlemektedir.

arrow

Misyon

Arılardan ilham aldığımız ürünlerimizle her yaştan insana fayda sağlamak ve bu konuda arı ürünleri piyasasına ışık tutmaktır.

 

arrow

Vizyon

Geliştirmiş olduğumuz kaliteli ve verimli fonksiyonel arı ürünlerini yerli ve yabancı piyasaya tanıtarak tüm dünya ülkelerine ihraç etmek ve bu ürünlerdeki devamlılığı sağlamaktır.